Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce 2010

I letošní rok jsme u nás měli kočičí vánoce.

Kočičky byly tak jako každý rok strašně hodné a tak i za nimi přišel Ježíšek  a nadělil jim spoustu dárku.Mnohé z nich měli svá tajná přání a Ježíškovi psaly a mnohým zase poslali dárečky pod stromeček jejich adoptivní rodiče.Samozřejmě nechyběla tak jako již tradičně štědrovečerní večeře - pečené kuře.Letos jsme jich pekli 15.

Vše jsme se snažili připravit v tajnosti a bez kočičí asistence.Když potom Ježíšek donesl dárky a otevřely se dveře bylo to jako v jiných rodinách.Děti jdou pomalu dovnitř do pokoje,očička mají zvědavá a svítí jim nedočkavostí.I tady u nás to vypadá úplně stejně.

Ježíšek díky vám všem a vaší pomoci donesl spoutu dobrot a dalších potřebných věcí.Samozřejmě nechyběly oblíbené granule,konzervy,kapsičky,vaničky a tyčinky.Některé kočičky chtěly i nový pelíšek,nové hračky a hlavně myšky a míčky.Ale objevily se i nová malá škrábadla k obrovské radosti hlavně mladšího osazenstva.

Všechno prošlo pořádnou prověrkou a očicháváním a potom už přišlo na řadu zkoušení pevnosti a  ukotvení vánočního stromečku,který byl tak jako vždy ozdoben jen a jen kočičími ozdobami a samozřejmě "rozbalování" dárečků.

Mnozí už tady zažili vánoce několikrát,ale pro mnohé to bylo poprvé.Malá Ája prohlížela voňavý stromeček a nenechala se ničím vyrušit.Zrovna tak i Babetka chodila mezi dárky a nevěděla co si prohlédnout dřív.Nakonec jí zaujal veliký dárek plný kočičích pelíšků,sedla si na něj a nechtěla se hnout.I naše nejstarší kočička Micinka,které je už 19 let přišla a prohlížela dárky od Ježíška.

Díky vám měli i naše kočičky krásné vánoce.

Díky vám vědí,že jsou lidé,kterým není jejich osud lhostejný a pomáhají jak jen mohou.Touto cestou vám všem za ně všechny strašně moc děkujeme.

My se snažíme pro ně udělat hodně,ale bez vás a vaší pomoci by jsme tohle všechno nikdy nedokázali.Vaše pomoc je pro nás velice důležitá,moc si jí vážíme a prosíme zůstaňte s námi a nadále.

Moc za všchno děkujeme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vánoce

(Alča, 10. 1. 2011 6:54)

ahojda Lído a maminko,moc Vám děkuji za fotečky a za novinky, které nám sem píšete.Jste úžasné co pro kočičky děláte. Všichni víme, co máte práce a starostí všechno obstarat, nakrmit, naočkovat, pomazlit....
Moc děkuji za všechno.

Vánoce

(Lucie, 4. 1. 2011 20:23)

Milá Lído, moc přeji kočičkám ty krásné Vánoce, které jsou vidět na fotečkách. Vám, kdo se o kočičky staráte, přeji všechno nejlepší v novém roce, hodně radostí a málo starostí s kočičkami. A kočičkám přeji, aby jich co nejvíce našlo krásné nové domovy. Zdravím hlavně babičku Micinku a přeji jí krásný další rok.

vánoce

(Míla, 4. 1. 2011 9:02)

Dobrý den paní Lído,Ježíšek ví kdo si dárky zaslouží.Měli jste aspoń podle fotek krásné vánoce.Díky vám za vše.

Vánoce

(Martina, 3. 1. 2011 20:52)

Ahoj Lído, krásně napsané, Vánoce u vás musí být kouzelné, staráte se o kočičky opravdu úžasně.