Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady žijeme-či spíše přežíváme

Na tomto místě jsou nuceny žít či spíše přežívat kočičky,které se staly nechtěné nebo jako malá koťátka prostě byly někomu na obtíž a tak zde skončily pohozeny a nechány svému osudu.
Mají sice střechu nad hlavou,ale prostředí- prach,plísně a hlavně zima - domov,kde je teplý pelíšek,miska s jídlem a hlavně vlídné pohlazení určitě nepřipomíná.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pippalová

(Greta, 14. 2. 2016 14:41)

To jsou takoví chudinky

Kulíšek

(jolanakubikova@kardio-troll.cz, 14. 6. 2008 15:00)

Milá paní Lído,až dnes jsem se dostala k odepsání,doufám že peníze došly do správných rukou,kupte všem něco na zub,pozdravujte Kulíška.Přijde vám ještě malá pozornost od paní Roučkové z Ledče n.S.to je moje mamka,taky má doma kočičku a všchny ostatní miluje.A ještě něco na závěr,včera jsme si vzali s manželem z Hradce Kr.z útulku čtyřletého irského setra Artura,strašně moc jsme chtěli pejska,a tak jsme ho našli.Až do pondělka do rána jsem v práci,tak budu mít k dispozici počítač,budu ráda,když mi pár řádků napíšete.Moc a moc pozdravů všem kočičkám JolanaK.

Ubožátka

(Alice, 24. 3. 2008 15:14)

ale naštěstí je zde o.s. Opuštěné kočky Polička, které je nenechá umřít hladem a postupně jim zajistí i láskyplné domovy. Jediné co k tomu chybí jsou finance. Takže honem posílám na konto a prosím všechny návštěvníky, aby taky přispěli. Díky předem.