Jdi na obsah Jdi na menu
 


HLEDAJÍ DOMOV

Příspěvky

Bára

25. 12. 2020

bara.jpgBarunka  je jedním z pěti sourozenců, kteří byli hned po narození hozeny k nám za plot. Byla to čerstvě narozená koťátka, která neměla ještě zaschlou ani pupeční šňůru. Byla krmena stříkačkou a do dnešního dne ze stříkačky moc rádi pijí J

 
Celý příspěvek | Rubrika: HLEDAJÍ DOMOV | Komentářů: 0

Malenka

20. 12. 2020

malenka.jpgMalenka je jedním z pěti sourozenců, kteří byli hned po narození hozeny k nám za plot. Byla to čerstvě narozená koťátka, která neměla ještě zaschlou ani pupeční šňůru. Byla krmena stříkačkou a do dnešního dne ze stříkačky moc rádi pijí J

 
Celý příspěvek | Rubrika: HLEDAJÍ DOMOV | Komentářů: 1

Péťa

20. 12. 2020

peta.jpgPéťa je jedním z pěti sourozenců, kteří byli hned po narození hozeny k nám za plot. Byla to čerstvě narozená koťátka, která neměla ještě zaschlou ani pupeční šňůru. Byla krmena stříkačkou a do dnešního dne ze stříkačky moc rádi pijí :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: HLEDAJÍ DOMOV | Komentářů: 0

Buchtík

20. 12. 2020

buchtik.jpgBuchtík je jedním z pěti sourozenců, kteří byli hned po narození hozeny k nám za plot. Byla to čerstvě narozená koťátka, která neměla ještě zaschlou ani pupeční šňůru. Byla krmena stříkačkou a do dnešního dne ze stříkačky moc rádi pijí :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: HLEDAJÍ DOMOV | Komentářů: 1

Madlenka

27. 12. 2019

madlenka.jpgMadlenku vyhodili jako březí na místní kravín. Dlouho trvalo než se ji podařilo odchytit a najít koťátka, která tam porodila. Dnes je ještě stále ostražitá a cizím moc nevěří.

Než kočička najde domov, je možné ji virtuálně adoptovat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: HLEDAJÍ DOMOV | Komentářů: 0

Káťa

1. 12. 2019

kata.jpgKáťa pochází z klece... Byla tam umístěna se svými sourozenci a čekala až si pro ní někdo přijde. Naštěstí jsme se o nich dozvěděli včas a všechny je odebrali. Doslechli jsem se, že k pánovi, kde kočičky žily dávají lidé koťata běžně, nikoho nezajímá kam jdou,jaký bude jejich další osud a to že jsou zavřeny v malinké, celodrátěné kleci bez pevné podlahy, ve špíně mezi zbytky zkaženého jídla a výkalů nikoho nezajímá. Bohužel mnoho jich v této kleci i umíralo.

Narozena 2009

Než najde tato kočička svůj domov, je možné ji virtuálně adoptovat.

 

Týnka

1. 12. 2019

tynka.jpgByla donesena na místní veterinu k utracení spolu s ostatními sourozenci. Byla už přes dva týdny stará. Byla adoptována náhradní maminkou Terezkou.

Nyní je právoplatně zvolenou sekretářkou našeho sdružení. Moc ráda pomáhá u počítače :-)

Narozena 2006

Než kočička najde svůj domov, je možné ji virtuálně adoptovat.

 

Matýsek

1. 12. 2019

dsc00565.jpgI on byl jako malé kotě vyhozen. Dnes je z něho velký a krásný kocour s povahou malého dítěte. Je to hrozný dobrák, který hrozně rád prohání holky,jen tak pro radost – jeho radost.Ostatní hrou na honěnou moc nadšeni nebývají.

Narozen 2006

Než kocourek najde svůj domov, je možné ho virtuálně adoptovat.

 

 

Julinka

1. 12. 2019

dsc00137.jpgPochází z místního kravína, kde byla vyhozena se svými sourozenci jako neskutečně malé koťátko. Její bratr tuto ukrutnost zaplatil životem.I Julinka byla velmi nemocná a velmi hlasitě plakala jako malé miminko, utišila se vždy jen v náručí. A tak jsme stále jen chodili a chovali. Když bylo potřeba např.uvařit,museli jsme si udělat z velkého šátku jakýsi batůžek aby Julinka mohla být stále v náručí a neplakala.

Dnes už je velká,ale stále se moc ráda chová a i dnes po letech se občas nechá nakrmit,když jí to nechceme dopřát,tak začne příšerně hulákat a nakonec dosáhne svého.

Narozena: 2006

Než kočička najde svůj domov, je možné ji virtuálně adoptovat.

 

Žofka

1. 12. 2019

img_5297.jpgKočičku vyhodili na místní kravín. Když uslyšela lidský hlas už z dálky hlasitě volala a běžela za námi. Asi doufala, že se pro ní člověk vrátil a vezme si jí opět domů.

Narozena: 2009

Než kočička najde svůj domov, je možné ji virtuálně adoptovat.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »